comelsoft.com

Comel Soft Multimedia Online Forums

Пропусни

Router WRT54GL-забива???

Мнения, въпроси и отговори, касаещи безжичните мрежови устройства - Linksys, CellVision, Cisco...

Router WRT54GL-забива???

Мнениеот Misho75 » Сря Авг 16, 2006 6:54 pm

Здравейте купих си WRT54GL, ъпдейтнах го (DD-WRT v.23 SP1 Final 16.05.06g. mini) и сега пише WRT54G/GS работи около 8 часа от последното ребутване, но когато се прибрах след около 9ч. беше забил.Кажете, какъв може да е проблема.А между другото е спирал и тока.Хардуерно, софтуерно или от тока? как да го тествам? ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ.
Misho75

Мнениеот plamenk » Нед Окт 08, 2006 7:32 pm

Може ли по-точно, какво имаш предвид под забиване. Рутера не може да се достъпва или нямаш интернет.
plamenk

re

Мнениеот DarkM » Чет Окт 19, 2006 1:14 am

Големи боклуци са мъча се с един такав повече от полвин година прави ми го на ден по 2-3 пъти никога и по повече когато си събера пари за свестен cissko тоя с чука и ще го .... няма шанс обаждах се до софия не могат да ти го сменят трябва да го пратя там аз съм от стара загора и ниама как да го пратя за толкова време отговориха ми че проблемат си е мои нямало как да го сменят апък ако го пратя до 10 работни дни щели да ми го оправят ако питаш мен изгорял си погледни темите надолу само проблеми с тиа WRT54
DarkM

Назад към Безжични мрежи