comelsoft.com

Comel Soft Multimedia Online Forums

Пропусни

Проблем с Linksys WRT120N

Мнения, въпроси и отговори, касаещи безжичните мрежови устройства - Linksys, CellVision, Cisco...

Проблем с Linksys WRT120N

Мнениеот Trailblazer » Чет Дек 03, 2009 11:08 pm

Здравейте! Бих желал да ви помоля за помощ, относно посоченият в заглавието рутер. Проблемът е следният: не мога да се свържа с моят лаптоп чрез wireless-а с рутера. Желанието ми бе да свържа настолен компютър и лаптоп с I-net - настолният чрез LAN-кабел, а лаптопа чрез wireless. Настолният комп използвах да конфигурирам рутера и мисля, че всичко стана без проблем. Когато обаче се опитам да се connect-на с лаптопа не става и не става :evil: .Лаптопът ми е Toshiba Satellite Pro M70. Първо мислех, че wireless driver-а ми се омазал нещо и го преинсталирах, но уви - пак същото. Реших и преинсталирах Windows-а (WinXP SP2)и всички драивери естествено, но пак същото. Струва ми се в карйна сметка, че явно нещо в настройките на мрежата не е наред въпреки, че спазих стриктно всички указания в упътването на рутера. Лаптопа вижда създадената от мен мрежа, но както казах при всеки опит за свързване с нея не става.
Моля помогнете със съвет какво да правя. Благодаря предварително!
Trailblazer

Назад към Безжични мрежи