comelsoft.com

Comel Soft Multimedia Online Forums

Пропусни

AverTV DVB-S Hybrid+FM-не намира почти никакви канали,моля..

Мнения, проблеми, въпроси и отговори свързани с компютърните TV тунери

AverTV DVB-S Hybrid+FM-не намира почти никакви канали,моля..

Мнениеот hazaina » Чет Юни 21, 2007 10:36 pm

Моля за помощ!Купих си такъв тунер и ме интересува работи ли с ProgDVD5.09,тъй като почти никой от каналите със зелена отметка не отваря,а реша ли да отворя повечето от закодираните(някои от свободните),програмата се затваря.Преди това инсталирах горепосочената програма,сложих емулатор(s2emu.dll),SoftCam.key в главната директория на ProgDVB,както и в папката Filters-elecard mpeg2(и щракнах 2 пъти върху него).3 дълги вечери се мъчих да задействам нормалната работа на картата с тази програма и не успях.Да не говорим,че и с оригиналния софтуер на картата не успях да хвана нито един канал от сателитната чиния,от нито един спътник.Ако можете,бих ви бил много благодарен,ако ме насочите към важните точки за да работя с тази карта да хваща сателитните канали и да разкодирва кодираните.Благодаря ви!!!
hazaina

Мнениеот angelp » Чет Авг 16, 2007 4:21 pm

А какви драйвери сложихте?
angelp

Мнениеот hazaina » Нед Сеп 23, 2007 12:53 am

A700 b драйвер сложих.Но така или иначе откакто я имам картата използвам оригиналния софтуер за запис само от видеорекордера.Т.е ако реша да си прехвърля някоя видеокасета в харда.Не гледам спътникови програми с този софтуер,не мисля да го използвам,дори и да успея след дълги опити да го разуча.Когато имах нужда-никой не ми писа да ми помогне.Съвет за начинаещи като мен-просто си изтеглете друга програмка и с нея си гледайте.ProgDVB,DVBDream-стават много добре.
Поне с тях лесно се намират програмите.Но опита се придобива с времето и като си поблъскаш главата... :)
hazaina

Назад към TV тунери