comelsoft.com

Comel Soft Multimedia Online Forums

Пропусни

VPN през рутер помогнете моля!!!

Нещо специфично, което искате да споделите или попитате

VPN през рутер помогнете моля!!!

Мнениеот gogo333 » Сря Яну 26, 2005 1:05 pm

Та значи какъв ми е проблема. :shock: Като цяло искам във къщи да си поделя интернет връзката за двата ми компютъра. :idea: Самата интернет връзка е по LAN през VPN. :!: Замислих се и прегледах хардеурните решения на въпроса. LINKSYS :idea: имат рутер който поддаржа 2 VPN канала, но ще станели това което искам със него, най-хубавото му е че ще мога да си ползвам и предлаганата му защита. Попитъх провайдерите дали може да стане това те като скочиха да ми обесняват как нямало да стане как щяла да увисва мрежата щяла да ми бъде по ниска скороста нямало да виждам фрисървъра който имат и тем подобни. :shock: Прозвуча ми като някакво притеснение от тяхна страна че няма да могат да ме следят какво правя зад този рутер, а аз имам простичкото желание да си ползвам интернета във къщи на два компютъра. Ако искам да си включа 4 компютъра във нас данеби да ми кажат че ще искат да ми вкарат 4 кабела, да неса луди те ще ми надупчат прозарците като швейцарско сирене :roll:

Моля ако има и софтеурно решение по въпроса :idea: да ме просветлите, или поне кажете как се казва софтуера пък от там нататека ще си го търся и ще се мъча да го настройвам.

Благодаря предварително за отделеното време и търпение да прочетете моите дълги писания :P
Da nauchim neshto novo!!!
gogo333

VPN или ICS?

Мнениеот wency » Пет Яну 28, 2005 11:48 am

Не разбрах точно въпроса - трябва Ви VPN връзка през Интернет или просто възможост да поделите една конекция за повече машини (от една и съща мрежа)
------------------------
+359 887 579-064
Visit:
comelsoft.com, aten-bg.com
iiyama-bg.com, roline-bg.com
security.comelsoft.com
wency
Site Admin

Re: VPN или ICS?

Мнениеот gogo333 » Пет Фев 04, 2005 3:03 pm

wency написа:Не разбрах точно въпроса - трябва Ви VPN връзка през Интернет или просто възможост да поделите една конекция за повече машини (от една и съща мрежа)

Да трябва ми да си поделя интернет връзката във къщи. Доставят ми интернета по LAN през VPN. Искам да си включа двата домашни компютъра. :idea:
Da nauchim neshto novo!!!
gogo333

sharing

Мнениеот wency » Пет Фев 04, 2005 3:13 pm

Kazete mi molia koi e dostavchika, kakva OS polzvate i kak se svurzvate (PPTP li?)
------------------------
+359 887 579-064
Visit:
comelsoft.com, aten-bg.com
iiyama-bg.com, roline-bg.com
security.comelsoft.com
wency
Site Admin

Мнениеот doboman » Сря Май 11, 2005 11:48 am

Решения има много....
предлагам ти да погледнеш ТУК :)
Има го на пазара и върши добра работа...
doboman

Назад към Други