comelsoft.com

Comel Soft Multimedia Online Forums

Пропусни

Гаранционен сервиз.

Нещо специфично, което искате да споделите или попитате

Гаранционен сервиз.

Мнениеот ZAX » Пон Авг 04, 2008 12:15 pm

Попринцип нямам много свободно време, а сестра ми още по малко(компютъра е нейн). Нямам и транспорт, като всичко това доста ме ограничава като възможност да посещавам магазина и сервиза често. Всъщност намерих малко време и транспорт една събота на миналия месец, защото вече от половин, ако не и една година отлагам едно дребно ремонтче. Там ме уведомиха че само от няколко дни вече не предлагат гаранционен ремонт там! Трябвало да отида до сервиза, а той не работел събота...

Къде е проблема? Нямах друг свободен ден миналия месец, а гаранцията ми е до 2-ри този месец, което пак беше събота и съответно нямаше как да го занеса преди изтичането на гаранционния срок... От магазина ме увериха че няма да има проблем за няколко дни, т.е. ако го занеса тази седмица. Все пак става дума само за почистване на DVD, поне се надявам това да е причината да не ми чете само DVD-та, а CD-та да чете.

Та понеже не бих искал да се разкарвам напразно, ако може някой да ми каже какво е работното време на сервиза и дали наистина няма да направят проблем за няколко дни? Все пак ме върнаха от магазина, а си бях отишъл в срок! И мисля че не е редно да ме глобят мен за някакви вътрешни неуредици...

Благодаря!
ZAX

Назад към Други